English Deutsch | Info: Polski Info: Pусский Info: Français Info: Italiano Info: Español

Elsklo spol. s r. o.
průmyslové pece a topné systémy, elektroinstalace­


Elektrozařízení a řídící systémy pro průmysl

Systémy měření a regulace průmyslových otopů

Technologické řídící a monitorovací systémy

SCADA systémy

Systémy řízení jednoúčelových strojů

Průmyslové elektroinstalace

Sklář
ICONICS
www.iconics.com
www.iconics.cz
Americká společnost ICONICS vývýjející HMI/SCADA systémy a software pro průmyslovou automatizaci.

Otazník Potřebujete více informací?
Napište nám dotaz na e-mail nebo použijte náš on-line formulář.
Rádi vaše dotazy zodpovíme.


Ilustrace

Průmyslová automatizace

Navrhujeme a dodáváme počítačové řídící a monitorovací systémy pro různá průmyslová odvětví a aplikace. Implementujeme technologické řídící systémy pro sklářský, strojírenský, chemický průmysl a jiné. Veškeré tyto dodávky realizujeme vlastní inženýrskou činností, projekcí a realizací. Naše řešení jsou založena na nejmodesnějších PLC jednotkách předních světových výrobců.

Sklářský průmysl

Do nejvýznamějších českých sklářských provozů navrhujeme a implementujeme SCADA systémy pro řízení náročných technologií. Dlouholetá zkušenost našich expertů ve sklářském průmyslu a znalost nejmodernějších trendů průmyslové automatizace a řízení je zárukou vysoké odborné úrovně a technické kvality dodávaných řešení.

Iconics

Firma Iconics (USA) patří k předmín světovým dodavatelů vývojových prostředí pro visualizační a řídící systémy. Společnost Elsklo provedla od svého založení desítky úspěšných implementací řídících a monitorovacích SCADA systémů. Naši experti mají zkušenosti také na úruvni mezinárodní spoluprace s tak významnými fimami jako např. TECO, ElectroGlass, Owen Illinois, Eglass Platinum Technology, atd.
Více informací o systémech firmy Iconics naleznete na stránkách Iconics Czech.

Klikněte pro zvětšení Klikněte pro zvětšení
Klikněte pro zvětšení Klikněte pro zvětšení

Jiná řešení

Navrhujeme a dodáváme také řešení postavená na jiných, v průmyslu rozšířených vývojových platformách, např. SIMATIC (Siemens), CX-One (Omron), atd. Nabízíme vždy řešení šité na míru požadavkům zákazníka.


Průmyslové a laboratorní pece · Náhradní topné elementy · Topné systémy · KANTHAL · Elektrozařízení pro průmysl · Bernard & Bonnefond