English Deutsch | Info: Polski Info: Pусский Info: Français Info: Italiano Info: Español

Elsklo spol. s r. o.
průmyslové pece a topné systémy, elektroinstalace­


Průmyslové a laboratorní pece

Široký sortiment pecí pro různé aplikace

Nejvyšší kvalita a spolehlivost

Moderní výrobní technologie a materiály

Špičkové elektrovybavení

Kompletní záruční a pozáruční servis

Řídící a monitorovací systémy pecních pracovišť

Rychlé dodávky nejkvalitnějších náhradních dílů

» Katalog pecí

Vstup do on-line katalogu pecí

Náhodně vybraná pec

  1. LNT - Laboratorní a nástrojářská univerzální pec [Tmax. 1320 °C]

    p-lnt1-2y.jpg • univerzální laboratorní a nástrojářská komorová pec pro ohřev vzorků až do max. teploty 1320°C • pro tepelné zpracování kovů – kalení, žíhání, atd., výpal keramiky apod. • rovnoměrné rozložení teploty, 1 regulační zóna • statická atmosféra • do strany otevírané, ručně ovládané dveře – systém pantografu více informací »

Otazník Potřebujete více informací?
Napište nám dotaz na e-mail nebo použijte náš on-line formulář.
Rádi vaše dotazy zodpovíme.


Ilustrace

Pece Elsklo

Plyn

Nabízíme široký sortiment průmyslových a laboratorních pecí s elektrickým-odporovým a s plynovým otopem. Dodáváme pece určené pro různé technologie - tepelné zpracování kovů (kalení, žíhání, popuštění, předehřev, atd.), skla (temperovací pece na sklářské pánve, chlazení výrobků, vypalování barev, atd.) a keramiky, pro tavení a udržování slitin neželezných kovů, atd. Dodáváme komorové, vozokomorové, šachtové, poklopové, pásové kontinuální, kelímkové a další druhy pecí. Dále navrhujeme a vyrábíme pece pro speciální aplikace. Kompletní sortiment pecí Elsklo naleznete v našem katalogu.

Tradice

Trubka

Průmyslové a laboratorní pece vyrábíme od svého založení v roce 1990. Naši pracovníci mají dlouholeté zkušenosti s konstrukcí, výrobou a aplikacemi pecí a i s jinými elektrotepelnými průmyslovými zařízeními.

Kvalita

Rg

Při výrobě naších pecí využíváme dlouholeté zkušenosti a osvědčené konstrukce. Používáme nejmodernější výrobní technologie a materiály, pece jsou vybaveny špičkovým elektrozařízením, elektrické topné elementy jsou vyráběny dle autorizovaných výrobních postupů firmy Kanthal. Celý vývoj a výroba je zaštítěna certifikovaný systémem řízení kvality ISO 9001:2001, všechny výrobky nesou označení CE a splňují požadované normy. Naším cílem je dodávat vysoce kvalitní a spolehlivá zařízení, s dlouhou životností a bezproblémovým provozem.

Servis

Trubka

Zajišťujeme kompletní záruční i pozáruční servis našich pecí. Dále též nabízíme rekonstrukce, modernizace a opravy pecí ostatních výrobců. Provádíme dílčí renovace topných systémů pecí, elektrozařízení, systémů měření a regulace. Provádím ekalibrace systémů měření a regulace teploty. Dodáváme kvalitní náhradní díly. Bližší informace naleznete v sekci Servis pecí.

Náhradní topné elementy

Keramika

Vyrábíme a dodáváme náhradní topné spirály z materiálu firmy Kanthal do našich pecí a do pecí ostatních výrobců. Topné elementy jsou navrhovány a vyráběny dle autorizovaných postupů a výrobních technologií firmy Kanthal. Dodáváme také nosné keramické prvky, tj. trubky, háky atd. Více informací naleznete v sekci Výroba náhradních topných elementů.

Reference

Al / Cu

Od založení do současnosti jsme dodali více než 800 ks průmyslových a laboratorních pecí v teplotním rozsahu 200-1800 °C. Kromě toho že jsme si vybudovali přední postavení v České republice a na Slovensku, dodáváme do mnoha evropských zemí - např. Polska, Rakouska, Německa, Itálie, Švýcarska, Slovinska, Finska, atd. Zákaznící provozují naše pece také v Brazílii, Indii a Keni. Seznam referenčních zákazníků naleznete v katalogu pecí u konkrétního typu pece.

Související dodávky

Navrhujeme a dodáváme monitorovací a řídící počítačové systémy pro pece a pecní pracoviště. Sběr, vyhodnocení a archivace technologických dat, napojení na podnikový informační systém. Více informací o těchto dodávkách naleznete v sekci Elektrozařízení pro průmysl.


Průmyslové a laboratorní pece · Náhradní topné elementy · Topné systémy · KANTHAL · Elektrozařízení pro průmysl · Bernard & Bonnefond